O nas

1Nasza firma działa nieprzerwanie od 1997 roku. Specjalizujemy się w uzdatnianiu wody dla celów przemysłowych oraz socjalno – bytowych. Od początku naszej działalności jesteśmy na południu Polski autoryzowanym partnerem firmy Epuro Polska Industrial Water. Zajmujemy się doborem, sprzedażą oraz montażem linii uzdatniania wody. Prowadzimy programy korekty chemicznej oraz zapewniamy naszym Klientom pełen serwis techniczny. W dziedzinie urządzeń domowych współpracujemy z firmą EcoWater. Jesteśmy autoryzowanym dealerem zajmującym się sprzedażą, montażem oraz serwisem najwyższej jakości domowych stacji uzdatniania wody marki EcoWater.

Doświadczenie i profesjonalizm

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdobytemu doświadczeniu oraz zaufaniu jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Setki sprawnie pracujących instalacji potwierdzają możliwości firmy i sprawność oferowanych przez nas systemów. Naszą dewizą jest pełna i profesjonalna obsługa naszych Klientów łączenie różnorodnych strategii w zakresie technik oraz technologii uzdatniania wody w celu przygotowania optymalnego rozwiązania. Umożliwia to osiągnięcie oczekiwanych przez naszych Klientów wyników.

Kompleksowa obsługa

Współpraca z naszymi Klientami zaczyna się na doborze optymalnego rozwiązania technicznego. Z naszymi Klientami wiążemy się na lata zapewniając serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny naszych urządzeń, pełną serwisową opiekę technologiczną polegającą na systematycznym kontrolowaniu parametrów wody oraz odpowiedniej interpretacji uzyskanych wyników w odniesieniu do norm wody dla instalacji technologicznych.

Zakres naszej działalności:

  • dobór oraz projektowanie
  • montaż urządzeń
  • bieżący serwis techniczny ( naprawy, przeglądy)
  • remonty oraz modernizacje
  • programy chemicznej korekty wody
  • serwis technologiczny – chemiczny
  • kompleksowa obsługa układów technologicznych w zakresie uzdatniania wody