Praca

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy
poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach:

Poszukujemy kandydatow na stanowisko: Technik Serwisu

Opis stanowiska:

  • obsługa serwisowa instalacji uzdatniania wody
  • częste wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolność do szybkiej nauki i chęć pogłębiania swojej wiedzy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • dobra organizacji pracy własnej,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do samodzielnej pracy
  • zmysł techniczny, dokładność, samodzielność
  • prawo jazdy kategorii B (wskazane doświadczenie w prowadzenie samochodu)

Oferujemy:

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • szkolenia związane z wykonywaną pracą

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)”.
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego za pośrednictwem poczty tradycyjnej z dopiskiem „Praca” na adres podany w zakładce „Kontakt” lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. Nie udzielamy dodatkowych informacji telefonicznie.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Preparatów Chemicznych

  • sprzedaż preparatów chemicznych przeznaczonych do uzdatniania wody,
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • utrzymywanie relacji z klientami,
  • doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanych przez firmę produktów i rozwiązań,
  • stanowisko zawiera w sobie elementy prowadzenia kontroli technologicznej nad procesem uzdatniania i jest skierowane do osób, które posiadają techniczne predyspozycje oraz dobrze czują się w sektorze przemysłowym,
  • przygotowanie ofert techniczno-handlowych,
  • częste wyjazdy służbowe,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów B2B,
  • wykształcenie średnie (minimum)
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • nastawienie na realizację celu,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do samodzielnej pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i dobre zdolności komunikacyjne,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

Oferujemy:

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę,
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Dołącz do nas

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego za pośrednictwem poczty tradycyjnej z dopiskiem „Praca” na adres biuro@hydroinstalacje.com.pl lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego.

Nie udzielamy dodatkowych informacji telefonicznie.

    Imię i nazwisko*

    Adres email*

    Wybierz stanowisko*

    Dodaj plik*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    * - pola wymagane